Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #664744

Tootmistööline (väljaõpe kohapeal)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime meeskonda plastikust toodete painutajat. Tööaeg 14.00-22.30

Töö iseloom:
1. Vastavalt joonistele painde kuumutamine gaasileegiga.
2. Vastavalt tööjoonistele painutamine.
3. Painde jahutamine vees.

Vajadusel ka muude tööde teostamine (toodete komplekteerimine, pakendamine, jne.)

Ootused kandidaadile

Eesti keele oskus kõnes ja kirjas
Tehniline taip
Kohusetundlikkus, ausus ja täpsus
Hea füüsiline vorm
Töötahe

Kasuks tuleb:
Tehniline haridus
Töökogemus metallitööde ja/või plastikutööde valdkonnas
Isikliku sõiduvahendi olemasolu (halb ühistranspordiühendus). Asume Tabasalu lähedal.

Ettevõte pakub

Väljaõpet
Mitmekülgset ja huvitavat tööd nooruslikus kollektiivis
Konkurentsivõimelist, tulemustest sõltuvat töötasu

Tööpakkumise number
#664744

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
23. september 2020
Kuulutus sisestati:
25. august 2020

Iron Baltic OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb mototehnika lisavarustuse projekteerimise ja tootmisega. Meie tooted on populaarsed motohuviliste seas ning müük toimib edukalt üle maailma.

Vaata rohkem