Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #825300

Tootmistööline / Vahetusevanem

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Otsime oma meeskonda asjalikku ja teotahtelist meest, kes on huvitatud tootmistööst. Soovi ja sobivuse korral on peale väljaõpet võimalus saada eestööliseks tootmisliinidel, organiseerides nii enda kui ka 3-4 liikmelelise meeskonna tööd.

  • Töögraafik 24/7 vahetusega 12 tundi (4 päeva tööl, 4 päeva vaba)

  • Väljaõpe kohapeal

Ootused kandidaadile

  • Asjalik mees, kes soovib leida kodu lähedal head töökohta.

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset, kodulähedast töökeskonda

  • Head, pealinna tasemel palka

  • Transpordi kompensatsiooni

  • Tasuta lõunaid

  • Väljaõpet kohapeal

Lisainfo

5147676- Margus

Tööpakkumise number
#825300