Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #738051

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Jõgeva, Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Akende, uste – ja fassaadide valmistamine tehases Toodangu pakkimine ja väljastamine Kvaliteedi kontrollimine Tootmisplaani täitmine

Ootused kandidaadile

  • Kasuks tuleb kui omad B-kategooria juhilube

  • Täistööajaga töökohta Mõistvat suhtumist ja sõbralikku kollektiivi Transporti töökohale Väljaõpet ja tööriietust Stabiilset ettevõtet ja püsivat töösuhet Põhitöötasu ja lisaks tulemustasu Töö toimub ühes vahetuses

Lisainfo

Kandideerimiseks saada elulookirjeldus meiliaadressile priit(at)seicom.ee. Lisainfot tööpakkumise kohta saad telefonitsi (+372 526 6460, Priit). Ettevõtte kohta saad rohkem infot meie kodulehelt www.seicom.ee.

Tööpakkumise number
#738051

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. november 2021
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2021

Ettevõte põhitegevusalad on transportteenus EV piires, kosmeetika teenused, ehitus-ja elektritööd. Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine

Vaata rohkem