Värsked tööpakkumised

Tootmistööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 439396

Tööpakkumise number

439396

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte laienemiaega pakume tööd kogemustega tootmistöölisele:
- põhilisteks tööülesanneteks on erinevate suurköögiseadmete (nagu buffett, vitriinid, soojakapid, lihakapid jne lisaks ka lillekapid) komplekteerimine ja koostamine vastavalt etteantud joonistele.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
- on tehnilist taipu ja tunned materjale;
- jooniste ja dokumentatsiooni lugemisoskus;
- varasem kogemus tootmises töötamisel;
- on täpne ja korralik ning suudad kiiresti töötada;
- saab hästi hakkama iseseisva tööga, samas on koostöövalmis meeskonnaliige;
- arenemis- ja õpivõimeline.

Kasuks tuleb:
- baasteadmised elektrisüsteemidest

- võimalust töötada arenevas ettevõttes metallitootmise valdkonnas
- konkurentsivõimelist ja tööle väärilist tasu
- arenemisvõimalusi
- kaasaegseid töötingimusi ja uut tehnikat
- võimalust asjalike ideede rakendamiseks
- pikaajalist stabiilset töösuhet
- head töökeskkonda ja toetavat meeskonda
- töökoht asub Tila külas, Tartu vallas (3,5 km kaugusel linnapiirist)

Lisainfo

Ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega!

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
6. september 2016

Restmec OÜ on Soome ja Eesti kapitalil põhinev suurköökidele külma- ja soojaseadmeid ning mööblit valmistav ettevõte. Hetkel töötab meil 30 inimest ja toodangust ligi 80% eksporditakse Soome ja Rootsi.