Värsked tööpakkumised

Tootmistööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 417475

Tööpakkumise number

417475

Töö kirjeldus

Pakume tööd pakkijale kelle peamisteks tööülesanneteks on detailide monteerimine, kaupade pakendamine ja väljaminevate toodete kvaliteedi kontrollimine. Töö toimub ühes vahetuses 8-17. Töökoht asub Ilmatsalus.

Nõudmised kandidaadile

põhiharidus
töökus ja kohusetundlikkus
valmidus iseseisvaks tööks
füüsilist vastupidavust
kasuks tuleb eelnev töötamise kogemus puiduettevõttes

Ettevõte pakub

stabiilset ja püsivat tööd
tulemustele vastavat palka
kaasaegseid töötingimusi
tööks vajalikku koolitust kohapeal

Lisainfo

Pakume stabiilset tööd puitpakendeid tootvas ettevõttes. Töökoht asub Tartumaa, Ilmatsalu. Töö toimub ühes vahetuses 8:00 kuni 17:00

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
6. mai 2016
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2016

AS ILMRE on eesti kapitalil põhinev tootmisettevõte, mis alustas oma tegvust 1991a. Esialgu tegutses ettevõte edukalt ehitusvaldkonnas, kuid tänaseks on kogu fookus suunatud puitpakendite tootmisele. Meie peamiseks tegevusvaldkonnaks on kvaliteetsete kaubaaluse kõrgenduste, kaubaaluste ja erikujuliste puitpakendite valmistamine.