Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #431972

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töödeldud puidu vastuvõtmine, sorteerimine, kvaliteedi jälgimine, markeerimine ja pakendamine.

Ootused kandidaadile

- Kohuse- ja vastutustunne
- Täpsus ja kiirus
- Valmidus meeskonnatööks
- Valmisolek vahetustega tööks
- Kasuks tuleb puidutöötlemise tehnoloogia tundmine

Ettevõte pakub

- Väljaõpet kohapeal
- Stabiilset tööd
- Tulemustele orienteeritud palgasüsteemi

NB! Vajalik enda transport (asume Tartu linna piirist 5 km Viljandi suunas)!

Tööpakkumise number
#431972

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. august 2016
Kuulutus sisestati:
19. juuli 2016

Puidutöötlemine ning puit- ja korktoodete tootmine; v.a mööbel; õlest ja punumismaterjalist toodete tootmine

Vaata rohkem