Värsked tööpakkumised

Tootmistööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 440306

Tööpakkumise number

440306

Töö kirjeldus

Põhiliseks tööülesandeks on värvi villimine ja valmistoodangu pakendamine, vajadusel osalemine värvivalmistamise protsessis ja toorainelao töös.

Nõudmised kandidaadile

Hea kandidaat on:
• keskharidusega;
• hea eesti keele oskusega (töökeeleks on eesti keel);
• kasutanud ja tunneb MS Office programme;
• täpne, aus ja kohusetundlik;
• hea pingetaluvusega;
• õpihimuline ja algatusvõimeline;
• hea füüsilise ettevalmistusega.

Kasuks tuleb:
• varasem töökogemus tootmises;
• tõstukijuhiloa olemasolu;
• elektri- ja gaasitõstukiga töötamise kogemus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• pikaajalist ja stabiilset tööd rahvusvahelises ja tuntud ettevõttes;
• tasuta lõunaid;
• meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda;
• tööks vajalikku väljaõpet;
• ühisüritusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. september 2016
Kuulutus sisestati:
13. september 2016

AS Tikkurila on Eesti värvitootja, mille omanikuks on 150 aastase värvitootmiskogemusega Põhjamaade juhtiv värvitootmiskontsern Tikkurila Oyj. AS Tikkurila pakub tavatarbijatele ja professionaalidele kasutajasõbralikke ja keskkonnasäästlikke pinnakaitse- ja viimistluslahendusi turustades Vivacolor ja Tikkurila värve, lakke ja pahtleid ning Anza maalritarbeid Eestis. Tallinnas asuvas tehases toodetakse vesialuselisi ja silikaatvärve.