Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #783140

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded hõlmavad ukseelementide, ukseportaalide ja muude sisustus konstruktsioonide koostamist, alumiiniumprofiilide lõikamist ja ettevalmistamist värvimiseks ning materjalide komplekteerimist ja pakkimist.

Ootused kandidaadile

  • varasemat tootmistöö kogemust

  • valmisolekus teha liikuvat ja kergelt füüsilist tööd

  • arvuti kasutamise ja jooniste lugemise oskust

  • eesti keele lugemise oskust

  • rutiinitaluvust, korrektsust ja täpsust

Töökoht: Sära tee 11-6, Peetri, Harjumaa (lihtne jõuda ühistranspordiga)

Töö toimub esmaspäevast reedeni 8:00 - 16:30, kollektiivpuhkused 2 korda aastas suvel ja talvel.

Structo Group OÜ pakub väljaõpet ja täiendkoolitusi, kaasaegset töökeskkonda ning ühisüritusi, töötasu 9-10 EUR/ tunnis (bruto).

Tekkis huvi? Anna endast julgelt märku kandideerides läbi CVKeskus.ee.

Lisainfot küsi +372 53491551

CVKeskus.ee värbamiskonsultant Anu Saukas

Tööpakkumise number
#783140

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 9 - 10 €/tunnis
Kuulutus aegub:
8. juuni 2022
Kuulutus sisestati:
9. mai 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem