Värsked tööpakkumised

Tootmistööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 499960

Tööpakkumise number

499960

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks tööülesandeks on failide ettevalmistamine trükkimiseks ning trükimasina või -seadme abil trükkimine, seejuures jälgides ja kontrollides kogu trükiprotsessi, lihtsamate hooldustööde teostamine.

Nõudmised kandidaadile

- Vähemalt keskharidus.
- Väga hea kujunduprogrammi Illustraator tundmine
- Eesti ja vene keele oskus nii kõnes kui ka kirjas, inglise keele oskus suhtlustasandil.
- Enda tegevuse planeerimine.
- Füüsiline vastupidavus, kohanemisvõime (pinge- ja stressitaluvus), koostöövalmidus, vastutusvõime, väga hea värvitaju.
Lisaks eeldame Sinult ka ambitsioonikust, pealehakkamist, distsipliini ja liidrioskusi.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume. väljaõpet; stabiilset tööd ja palka;
Töökohta arenevas ettevõttes.
Inspireerivat ja vaheldusrikast tööd.
Nooruslikku ja professionaalset meeskonda.
Karjääri ja arengu võimalust.
Konkurentsivõimelist töötasu.
Väljaõpet kohapeal.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2017
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2017
Brutopalk:
Alates 1000 kuni 1300 EUR kuus

Piar OÜ alustas reklaamtoodete valmistamise valdkonnas tegevust 2008. aastal ning täna oleme hea seadmepargiga moodne trükikoda, kelle eesmärgiks on pakkuda oma kliendile konkurentsivõimelist lahendust lühikese tähtaja jooksul. Oma toodangu ekspordime Skandinaaviasse ning Euroopa riikidesse.