Värsked tööpakkumised

Tootmistööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 624076

Tööpakkumise number

624076

Töö kirjeldus

Otsime kvalifitseeritud meeskonda lehtmetall toodete painutajat Soome.
Töö toimub puhtas ja turvalises keskkonnas kaasaegsete tööriistadega. Töö on päevases vahetuses. Võimalus töötada kahes vahetuses.

Samuti otsime MIG/MAG keevitajaid Soomes erinevatele tehasetele. Kui olete huvitatud, saatke meile oma CV.

Nõudmised kandidaadile

Loodame, et taotleja:

- vähemalt mõneaastane kogemus servadega
- suhtute töösse positiivselt
- saate töötada soome või inglise keeles
- oluline on EU passi/kodakondsuse olemasolu või tööluba Soome

Ettevõte pakub

Pakume:

- konkurentsivõimeline palk
- sobivad tööpiirkonnad ja seadmed
- mugav tööõhkkond ja töömeeste tugi
- Tööleping Soome firmaga
- Palk 14-17 €/h Brutto
- Puhkuseraha
- Palk 2x kuus
- töö on pikaajaline ja stabiilne
- tööd saab alustada kohe
- ettevõtte poolne tugi Soomes töötamiseks vajavate dokumentide kordaajamisel

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. november 2019
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2019
Brutopalk:
14.00 - 17.00 €/t

Wellpack Oy on suomalainen, luotettava henkilöstövuokrauspalveluyritys. Meidän kautta työllistyvät henkilöt ovat työsuhteessa suomalaisen yrityksen kanssa ja maksamme lakisääteiset palkanlisät, verot, vakuutusmaksut ja lomapalkat asianmukaisesti.

Valitse turvallinen työnantaja, valitse Wellpack Oy!