TOOTMISTÖÖLINE SEADMETEL
Tööpakkumise number #730361

1

Töö kirjeldus

  • Nahktoodete valmistamine lemmikloomadele ning nahkvööde valmistus

  • Töö pigem meesterahvale

  • Töötamine tootmises erinevatel  nahatööstuse seadmetel: õhendusmasinal ning servatöötlus seadmetel

Ootused kandidaadile

  • Oled hea tehnilise taibuga ja tööle pühendunud.

  • Oled kohusetundlik ja omad positiivset suhtumist töötamisse.

  • Omad tootmisettevöttele omast kiiret töötempot ja head füüsilist vormi. Valmidust meeskonnatööks

  • Valmisolekut  õppida ja soov teha kvaliteetset tööd ja

  • olla osa ettevõtte kasvust

  • Eesti keele oskus nii  suhtlustasandil kui ka kirjapildis.

  • Kasuks tuleb varasem töökogemus seadmetel ja taiplikus elektoonika valdkonnast

Ettevõte pakub

  • Tööks vajalikku väljaõpet kohapeal

  • Stabiilset töökohta

  • Toetavat ja sõbralikku meeskonda

  • Stabiilset, oskustele vastavat  töötasu

  • Põhikohaga  tööd ühes vahetuses ( päevane )

  • Sinu tulevane töökoht asub Harjumaal,  Keila linnas

Tööpakkumise number
#730361