https://www.cvkeskus.ee/802503

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #802503

Tootmistööline (puidutööstus)

CVKeskus.ee klient
Jõgeva, Jõgevamaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

freespuidu tootmine
toodangu pakkimine, markeerimine
vastavalt vajadusele muud tööd ja abitegevused 


Ootused kandidaadile

kutse- või keskharidus
kohusetundlikkus, täpsus ja kiirus
kasuks tuleb varasem töökogemus puidutööstuse valdkonnas


Ettevõte pakub

konkurentsivõimelist palka
täistööaeg
Kuremaa veekeskuse kasutust (ujula, spa ja saun)


Tööpakkumise number
#802503
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Tootmistööline (puidutööstus)
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!