Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316061

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö värvimajas. Lõnga ja villa värvimine.

Ootused kandidaadile

Tõsine töösse suhtumine, kohusetundlikkus, kiirus ja täpsus.

Ettevõte pakub

Aktiivset ja tegusat kollektiivi.
Kindlat sissetulekut.

Lisainfo

Töö toimub vahetustes. Vahetused fikseeritud.
Tööliseid otsime õhtusesse ja öisesse vahetusse.
Palume kandideerimisel märkida, millises vahetuses sooviksite töötada.

Tööpakkumise number
#316061

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
21. august 2013
Kuulutus sisestati:
7. august 2013
Lisainfo palga kohta:
4,00 EUR/tunnis

Sindi Lanka AS on asutatud 1994.a. Soome firma Hämeen Lanka OY tütarfirmana ja kuulub Taani firma Danspin AS gruppi. Põhitegevuseks on villase vaibalõnga tootmine. Villa toome sisse Uus-Meremaalt ja Inglismaalt. Lõnga saadame Taani, Soome, Saksamaale, Hollandisse, Belgiasse ja Šveitsi.

Vaata rohkem