Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #345478

Tootmistööline (pahteldus, montaaž, liimpress)

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • töö erinevatel seadmetel
  • toodete kvaliteedi tagamine

Ootused kandidaadile

  • soov teha tööd korrektselt
  • valmidus töötada meeskonnas
  • pingetaluvus
Kasuks tuleb:
  • eelnev töökogemus puidutööstuses

  • tööd kahes vahetuses E-R (vahelduvalt nädala kaupa) 6.00-14.30 ja 14.30-23.00
  • võmalik töötada ka ainult öövahetuses kell 23.00-06.00
  • püsivat töökohta
  • kindlat sissetulekut
  • väljaõpet
  • mitmesuguseid soodustusi
  • häid töötingimusi (transpordivõimalus, oma söökla)

Lisainfo

Lisainfo telefonil 322 9130, www.jeld-wen.ee või meie kontorist Arkna tee 1, Rakvere.

Tööpakkumise number
#345478

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
9. juuni 2014

JELD-WEN Eesti AS on JELD-WEN Northern Europe´i osa, mis omakorda kuulub maailma suurima ukse- ja aknatootja JELD-WEN Inc. koosseisu. Rakveres asuva tehase peamisteks toodeteks on siseuksed ning ukselengid. Tehases töötab 3 vahetuses kokku pea 800 töötajat.
Täpsem info ettevõtte kohta meie kodulehel www.jeld-wen.ee.

Vaata rohkem