Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #744635

Tootmistööline metallitööstuses

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte arengu ja töömahu suurenemisega otsime oma meeskonda tootmistöölisi, kelle tööülesanneteks on:

  • CNC-pinkidega opereerimine
  • Toodete monteerimine ja viimistlus
  • Muud tootmisega seonduvad tegevused

Ootused kandidaadile

  • Oskus töötada nii meeskonnas kui ka iseseisvalt

  • Valmidus õppida ja omandada uusi oskusi

  • Kohusetundlikkus, korrektsus ja täpsus

  • Füüsiline vastupidavus ja pingetaluvus

  • Tööd ühes vahetuses E-R, nädalavahetused ja riigipühad on vabad
  • Kollektiivpuhkust suvel ja talvel
  • Väljaõpet kohapeal
  • Kaasaegseid töötingimusi ja püsivat töösuhet
  • Spordi-ja tervisetoetusi ning ühisüritusi
  • Töötasu 6-8 eurot tunnis (bruto), millele lisandub boonustasuna kuni 20 %

Lisainfo

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust ühe nädala jooksul alates kandideerimisest.

Tööpakkumise number
#744635