Tootmistööline (laadijad ja liinioperaatorid)
Tööpakkumise number #812610

Liviko AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Baltikumi üks suurimaid kvaliteetalkoholi tootjaid ja maaletoojaid AS LIVIKO otsib oma meeskonda

Tootmistöölisi

(laadijaid ja liinioperaatoreid)

Peamine roll:

Laadija tööülesanneteks on pakendatud kaupade ladumine alustele ja aluste paigutamine lattu.

Liinioperaatori tööülesanneteks on taara liinile ladumine, valmistoodangu ladustamine kastidesse ja muud vajalikud lisatööd.

Ootused kandidaadile

See töö on sulle, kui sul on:

  • Töötahe, hea füüsiline vorm
  • Ausus, kohusetundlikkus ja positiivne ellusuhtumine
  • Eesti keelne suhtlemisoskus
  • Vanus alates 18 eluaastast
  • Kasuks tulevad (laadijal) tõstukijuhiload

Ettevõte pakub

Sind ootavad:

  • Kaasaegsed töötingimused
  • Sõbralikud kolleegid
  • Tööaeg: 7:00 – 15:30 (esmaspäevast reedeni)
  • Sporditoetus ja 2 lisapuhkusepäeva aastas

Lisainfo

Tööle asumise aeg:kokkuleppel.

Tööpakkumise number
#812610

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
9. september 2022
Tootmistööline (laadijad ja liinioperaatorid) Tootmistööline (laadijad ja liinioperaatorid)

Liviko AS

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
TOOTMISTÖÖLINE-KOMPLEKTEERIJA Inlook Color OÜ
TOOTMISTÖÖLINE-KOMPLEKTEERIJA Inlook Color OÜ • Tallinn
Tallinn
LAOTÖÖLINE Tallinna Raamatutrükikoja OÜ
Alates 1100 €/kuus
LAOTÖÖLINE Tallinna Raamatutrükikoja OÜ • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
SÜGAVKÜLMA LAO KAUBA KOMPLEKTEERIJA Horeca Service OÜ
Alates 1500 €/kuus
SÜGAVKÜLMA LAO KAUBA KOMPLEKTEERIJA Horeca Service OÜ • Tallinn
Tallinn
Підходить і для українців
KOMPLEKTEERIJA OSC TRANSPORT OÜ
Alates 1300 €/kuus
4 päeva jäänud
KOMPLEKTEERIJA OSC TRANSPORT OÜ • Tallinn
Tallinn
LAOTÖÖLINE ASTRASTAR OÜ
Alates 9 €/tunnis
LAOTÖÖLINE ASTRASTAR OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki