Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #666914

TOOTMISTÖÖLINE

CVKeskus.ee klient
Jõgeva, Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Jõgeva, Jõgevamaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 8. september 2020
Kuulutus aegub: 8. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Puidutöötlemisettevõte MO-Puit Jõgeva AS

ootab meeskonda

TOOTMISTÖÖLISI

Sinu tööülesandeks on:

Eelseadistatud puidutöötlemispinkidel mööblidetailide valmistamine

Valmistoodangu komplekteerimine ja pakkimine

Tootmise abiülesanded

Ootused kandidaadile

Töö sobib sulle, kui oled kohusetundlik ja valmis füüsiliseks tööks

Ettevõte pakub

Tasuta transporti Jõgevalt, Siimustist, Aidust ja Laiuselt

Kaasaegseid töötingimusi ja väljaõpet kohapeal

Konkurentsivõimelist ja stabiilset töötasu (tunnitasu+boonus)

Karjäärivõimalust

Tööaeg E-R 6.30-15.00 ja 15.00-23.30
Töökoht asub Õuna külas

Lisainfo

Lisainfo ja kandideerimine tel 7762820 või saada CV

Tööpakkumise number
#666914

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
8. september 2020

MO-Puit Jõgeva AS tegeleb puidu töötlemisega ja mööblidetailide valmistamisega.

Vaata rohkem