Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #522425

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kuivsegude valmistamise protsessis osalemine;
Segu tüübi järgi kottide täitmine;
Pakkimisprotsessi jälgimine;
Vajadusel koostisosade, pakkematerjalide ja kaubaaluste vedu lao ja tootmise vahel;

Ootused kandidaadile

Vajalik on hea füüsiline vorm.
Tuleb olla kohusetundlik, aktiivne ja täpne.

Ettevõte pakub

Pakume tööd neljale tootmistöölisele.
Tööpäevi päevasel ajal kell 06.00-18.00 (s.h lõuna 30 min ja 2 lisapausi 15 min), 3 päeva tööl ja 3 vaba vastavalt graafikule.
Tähtajaline leping perioodiks 01.04.2018-14.09.2018. Peale tähtaega võib tekkida ka võimalus tähtajalisele lepingule.
Väljaõpe on kohapeal;
Võimalus teha proovitööpäev ja tutvuda töökohaga;
Lisaks põhipalgale on võimalik liituda ettevõtte boonussüsteemiga heade töötulemuste eest.
Töö sobib ka naisterahvale, kui tema füüsiline vorm ja tervis seda võimaldavad.

Tööpakkumise number
#522425

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 800 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. märts 2018
Kuulutus sisestati:
8. märts 2018

Sakret OÜ on 2005. aastal loodud ehitusmaterjalide tootmise, müügi ja ehitusseadmete rendiga tegelev ettevõte. Kasutades laborite tehnoloogilisi võimalusi ning kvalifitseeritud ja kogenud spetsialiste, arendab ettevõte pidevalt uusi tooteid, järgides kõrgeid kvaliteedinõudeid ja teenindamise taset.
Tõstmaks tootlikkust ja optimeerimaks tööks kuluvat aega, pakub Sakret OÜ oma toodangu töötlemiseks ja peale kandmiseks ka vajaminevaid seadmeid.

2017.aastal pälvis Sakret OÜ tiitli „Aasta koolitussõbralik organisatsioon 2017“ personali tööoskuste süstemaatilise arendamise ning ettevõtte motivatsioonitaseme tõstmise eest.
Video Sakret OÜ-st: https://www.youtube.com/watch?v=b29zohIhY2A

Sakreti kaubamärk loodi USAs 1936. aastal. Hetkel on Sakret Grupp maailma suurim ehituslike kuivsegude tootja, kel on kokku üle 60 frantsiisilepingu alusel töötava tehase. Lätis avati Sakreti tehas 2004. aastal, 2007. aasta suvel alustas tööd Sakreti tehas Eestis, 2008. aasta suvel avati tehas Leedus.

Vaata rohkem