Tootmistööline
Tööpakkumise number #810441

2
KLAASIMEISTER AS
Järvamaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Ootame oma Mäo tehase meeskonnaga liituma

TOOTMISTÖÖTAJAT

 kelle peamiseks tööülesandeks on kvaliteetsete klaastoodete valmistamine.

Ootused kandidaadile

  • oled täpne, kohusetundlik ja hea meeskonnatöötaja

  • soovid õppida ja areneda

  • Sulle sobib vahetustega töö, mh öövahetused

Ettevõte pakub

  • stabiilset ja püsivat töösuhet rahvusvahelises ettevõttes

  • põhjalikku väljaõpet spetsialistide juhendamisel

  • konkurentsivõimelist töötasu

  • häid töötingimusi ja tööriideid

  • spordi- ja tervisetoetusi ning ühisüritusi

  • kollektiivpuhkust suvel ja lisapuhkust jõulude ajal

  • muid ettevõttes kehtivaid soodustusi

Tööpakkumise number
#810441

Info

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : 1190 - 2200 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. september 2022
Kuulutus sisestati:
31. august 2022
Tootmistööline Tootmistööline

Klaasimeister AS on üks parima tehnoloogilise võimekusega klaasitöötlejaid Baltikumis ja Põhjamaades. Meile on tähtsad kõrge kvaliteet ja kõrged standardid nii tootmises kui kliendisuhetes. Oleme rahvusvahelise kasvuplaaniga ja siseneme aktiivselt uutele turgudele.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
KLIENDITEENINDAJA AS Alexela
KLIENDITEENINDAJA AS Alexela • Järvamaa
Järvamaa
nädal tagasi
PAKENDAJA (TÖÖKOHT PAIDE LINNAS) Eesti Pagar AS
PAKENDAJA (TÖÖKOHT PAIDE LINNAS) Eesti Pagar AS • Järvamaa
Järvamaa
4 näd. tagasi
ELEKTRIMOOTORITE KOMPLEKTEERIJA Konesko AS
Alates 900 €/kuus
3 päeva jäänud
ELEKTRIMOOTORITE KOMPLEKTEERIJA Konesko AS • Järvamaa
Järvamaa
3 näd. tagasi
KLIENDITEENINDAJA NURGAPEALNE OÜ
5 päeva jäänud
KLIENDITEENINDAJA NURGAPEALNE OÜ • Järvamaa
Järvamaa
KLIENDITEENINDAJA KATRI OÜ
1020 - 1360 €/kuus
2 päeva jäänud
KLIENDITEENINDAJA KATRI OÜ • Järvamaa