https://www.cvkeskus.ee/716124
Tootmistööline
Tööpakkumise number #716124

Tootmistööline

2
DESSERT AS
Järvamaa

Töö kirjeldus

Töökoht asub Türil.

Põhilised tööülesanded on pulbri ja juustutoodete pakkimine erinevate seadmetega.


Ootused kandidaadile

Sobid meile, kui oled füüsiliselt vastupidav ja omad tehnilist taipu.

Vajalik eesti keele oskus kõnes ja kirjas.

Valmisolek vahetustega tööks:

06.00-14.30

13.30-22.00


Ettevõte pakub

- väljaõpet kohapeal

- ujula ja spordisaali kasutamise võimalust

- 30 päeva põhipuhkust

 


Tööpakkumise number
#716124
Tootmistööline
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Tootmistööline
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!