https://www.cvkeskus.ee/605597

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #605597

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rehvimeister AS tegeleb veoautorehvide taastamisega. Seoses toomismahtude kasvuga võtame tööle toomistöölise. Töö esmaspäevast reedeni, kella 8.00-17.00. Töö on meeskonnatöö.


Ootused kandidaadile

Kandidaadil võiks olla hea füüsiline vorm ja tahe tööd teha. Oma auto olemasolu, kuna meie juurde ühistranspordiga keeruline tulla.


Ettevõte pakub

Pakume korralikku palka ja palju tööd. Väljaõpe meie poolt, ei ole vaja eelnevat kogemust.


Tööpakkumise number
#605597
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Tootmistööline
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!