Värsked tööpakkumised

Tootmistööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 503985

Tööpakkumise number

503985

Töö kirjeldus

Seoses uue tootmishoone valmimisega Jüri Tehnopargis pakume tööd tootmistöölisele, kelle peamisteks ülesanneteks on:

  • puitkarkass-elementide valmistamine ning elementidest moodulite koostamine
  • moodulitele fassaadide ehitamine
  • uste ja akende paigaldamine
  • moodulite paigaldus ja remonditööd
  • töö on ühes vahetuses kell 7.00 -15.30

Nõudmised kandidaadile

  • omad tehnilist taipu
  • valdad eesti keelt suhtemistasandil
  • oled kohusetundlik, täpne, aus

Kasuks tuleb
  • jooniste lugemise oskus
  • varasem töökogemus
  • sildkraana operaatori tunnistus

Ettevõte pakub

  • väljaõpet
  • püsivat töösuhet arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • sõbralikku meeskonda ja kaasaegseid töötingimusi äsja valminud tootmishoones
  • lisaks põhipalgale preemiat vastavalt töötulemustele
  • spordikompensatsiooni ja palju teisi omatöötaja soodustusi

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
24. november 2017
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2017
Brutopalk:
kuni 1250 EUR kuus

Ramirent Baltic AS on üks suuremaid ehitusseadmete rendifirmasid Eestis kuuludes rahvusvahelisse kontserni, mille tütarfirmad asuvad kümnes Euroopa riigis. Rendime parima kvaliteediga tööriistu, ehitusseadmeid ja pakume nendega seotud teenuseid.
2017. a alguses alustas tööd Ramirendi moodulmajade tehas.

Samas on Ramirent enamat, kui lihtsalt masinad. Meie väärtuslikem vara on inimesed, nende teadmised ja kogemused. Seoses ettevõtte järjepideva arenguga vajame oma kollektiivi veel rohkem teadmisi ja oskusi. Pakume tööd TOOTMISTÖÖLISELE.