Värsked tööpakkumised

Tootmistööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 279959

Tööpakkumise number

279959

Töö kirjeldus

Mööbli ja sisustuselementide töötlemine erinevatel pinkidel

Nõudmised kandidaadile

Kasuks tuleb eelnev töökogemus mööblitööstuses
Jooniste lugemis oskus

Halver Mööbel pakkub huvitavat tööd stabiilses ja edukas ettevõttes, kus väärtustatakse firma traditsioone, eneseteostusevõimalus ja konkurentsivõimelist
tasu vastavalt töötulemustele.

Lisainfo

Töö toimub vahetustega. Ettevõtte asukoht Harjumaa Kose vald Karla küla

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. august 2012
Kuulutus sisestati:
16. juuli 2012

Põhitegevusalaks on olnud 1992 aastast büroo-,kodu- ja eritellimusmööbli valmistamine vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele.
Meie ettevõtet iseloomustavad paindlikkus, kõrge kvaliteet ja uuendusmeelsus.
Pakume lahendusi ka kõige nõudlikumale kliendile.
Kliendi jaoks loodud kestvad väärtused on need, mis meile korda lähevad.
Ettevõte on jäänud kindlaks oma põhimõttele - kvaliteet on prioriteet.
Halver Mööbel OÜ on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige.
Ettevõttes töötab 50 töötajat