Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #761496

Tootmistööline (Lihula)

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Puidust aiamajade tootmisega tegelev ettevõte OÜ Vikträ otsib oma meeskonda tootmistöölist Lihulas.

Ootused kandidaadile

  • hea füüsiline vorm

  • hea tehniline taiplikkus

  • täpsus ja korrektsus

  • meeskonnas töötamise valmidus

  • Eesti keele oskus

Ettevõte pakub

  • Väljaõpe kohapeal

  • Palk  8,- €  tunnis.

Lisainfo

Töökoht: Vikträ OÜ, Parivere küla, Lääneranna vald 90228 Pärnu mk, Eesti.

CV palun saata cv(at)viktra.ee.

Tööpakkumise number
#761496