2023-08-23 14:48:55

TOOTMISTÖÖ SOOMES

CVKeskus.ee klient
13.5 - 16 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime Soome autotööstuse tootmistöötajaid.

Tööks on uute sõiduautode koostamine liinil ning laotööd.

Töökoht asub Uusikaupunkis.

Töö toimub kolmes vahetuses ning tegemist on liinitööga. Töö on tähtajatu täistööajaga töö.

Tööleping sõlmitakse Soome ettevõttega ning töötingimused ja töötasu on vastavalt Soome kollektiivlepingule alates 13,50 eurot /tunnis.

Majutus on kohapeal organiseeritud aga tasuda tuleb ise, ettemaksu pole vaja.

Töö sobib nii meestele kui ka naistele vanusest hoolimata.

Ootused kandidaadile

Otsime huvilisi kellel on soov pikemaks ajaks Soome tööle asuda.

Sobivatel kandidaatidel on:

- valmidus töötada vahetustega tootmistööl

- inglise või soome keele oskus

- EU kodakondusus

- soov jääda pikemaks ajaks Soome tööle

Ettevõte pakub

Pakume:

- väljaõpet kohapeal

- väga häid töötingimusi ja vaba aja veetmise võimalusi

- tähtajatut Soome töölepingut

- sotsiaalseid garantiisid

- majutust hinnaga alates 350 eurot/kuus (üksinda toas põhimõttel)

Palun saatke oma inglise või soome keelne cv aadressile :

vaino.talli (ät) astrastar.ee.

Lisainformatsiooni saab telefonil 5088852 või vaino.talli (ät) astrastar.ee