Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #622252

Tootmistehnoloog

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sulle usaldame:
 optimaalse ressursikasutuse tootmisprotsessides
 tootmisprotsesside ja -tehnoloogiate väljatöötamise, juurutamise ja
arendamise
 tööoperatsioonide mõõtmise, analüüsimise ja optimeerimise
 tootmise marsruutkaartide ja -materjalilehtede koostamise ning jälgimise
 arendusprojektides ja töörühmades osalemise
 prototüüpide tootmise ja juhtimise

Nõudmised kandidaadile

Sinult eeldame:
 ehitusalast haridust (soovitavalt puidutööstuse erialal)
 eelnevat töökogemust tootmises vähemalt 2 aastat
 tehniliste jooniste lugemise ja koostamise oskust
 eesti- ja inglise keele oskust (kõnes ja kirjas), vene keele suhtlusoskust
 väga head arvutioskust ja analüüsivõimet
 head tehnilist taiplikkust ja süsteemsust

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
 stabiilset tööd kiiresti arenevas ettevõttes
 hea töö eest väärilist tasu
 kaasaegseid töövahendeid ja töökeskkonda
 erialaseid täiendkoolitusi
 toetavat meeskonda ja toredaid ühisüritusi

Tööpakkumise number
#622252

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. november 2019
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2019

OÜ Harmet on kohalikul kapitalil põhinev Eesti üks suuremaid moodulmajade ja ehitussoojakute tootmise ning paigaldamisega tegelevaid ettevõtteid. Ettevõtte toodang eksporditakse peamiselt Skandinaaviamaadesse. Meie tehased asuvad Kumnas, Pärnus ja Tutermaal, kokku töötab ettevõttes ca 450 inimest.
Ootame meeskonnaga liituma oma eriala parimaid esindajaid.

Vaata rohkem