Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #328737

Tootmissekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Materjalide tellimine
  • Tellimuste sisestamine ja edastamine tootmisele
  • Kauba vastuvõtmine, valmistoodangu saatmine kliendile
  • Saatelehtede koostamine
  • Näidiste ja eritellimuste valmistamine (töö tikkimismasinaga)
  • Lihtsamad õmblustööd

Ootused kandidaadile

  • Keskharidus
  • Hea eesti keele oskus
  • Soome keele oskus suhtlustasandil
  • Arvuti kasutamisoskus Excel, Word , Microsoft Outlook

Sobiv kandidaat on:
  • Aus, kohusetundlik, täpne
  • Õpihimuline
  • Hea suhtleja

Kasuks tuleb:
  • Eelnev töökogemus kergetööstuses või assistendina
  • inglise ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

  • Meeldivat väikest kollektiivi
  • Häid töötingimusi
  • Motiveerivat töötasu
  • Arenguvõimalusi

Tööpakkumise number
#328737

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
30. detsember 2013

Kaarina Embro OÜ on tegutsenud alates 2004 aastast. Meie firma põhitegevuseks on tikandid, tikkimine, nimesildid, embleemid, tikkimine riietele, masintikkimine ja tikkimisprogrammide valmistamine. Tikime paljudele erinevatele materjalidele nii valmis- kui ka pooltoodetele.

Vaata rohkem