Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670564

Tootmisseadmete elektrik-automaatik

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kalatööstuses kasutatavate tootmisseadmete ja töövahendite tehniline hooldamine

  • Tootmisseadmete kontrollimine, vigade tuvastamine ja parandamine

  • Elektriseadmetes tekkinud rikete tuvastamine ja kõrvaldamine

  • Tootmisseadmete monteerimine ja paigaldamine

  • Uute seadmete ja tööriistade kontrollimine ja katsetamine toote spetsifikatsioonidele vastavuse tagamiseks

Ootused kandidaadile

  • teadmised ja/või töökogemus mehhaanika, automaatika- ja elektritööde valdkonnast

  • hea pingetaluvus ja füüsiline vastupidavus

  • tasakaalukus, samas täpsus ja kiirus

  • kasuks tuleb varasem töökogemus tootmisettevõttes

  • B-kategooria juhiload (soovituslik)

Ettevõte pakub

  • tööle asumine niipea kui võimalik

  • ettevõtte spetsiifikast lähtuv väljaõpe kohapeal

  • täistööaeg ja tähtajatu tööleping

  • tööaeg E-R 07:00-15:30

  • ettevõtte poolt tööriided, transport

Tööpakkumise number
#670564

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2020

Börsiettevõtte AS PRFoodsi tütarfirma OÜ Vettel asub Saaremaal Suure-Rootsi külas, 17 km kaugusel Kuressaarest ja tegeleb põhiliselt punase kala töötlemisega - fileerimise, suitsutamise, viilutamise ja kulinaarsete toodete valmistamisega. Valdava osa toodangust ekspordime Soome, aga oleme esindatud ka Eestis, Lätis, Leedus, Saksamaal, Rootsis, Norras, Taanis ja Jaapanis.

Vaata rohkem