Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #741724

TOOTMISPROTSESSI INSENER

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Igapäevased tööülesanded hõlmavad:

  • tarneahela protsesside ohjamist programmis 2C8
  • olemasolevate protsesside parendamist ja uute protsesside/mõõdikute väljatöötamist ning juurutamist
  • protsesside toimivuse jälgimist ja analüüsi vastavalt mõõdikutele
  • pideva parendustegevuse juhtimist (sh. 6S ringkäikude organiseerimine, ohjamine ning parendustegevuse koosolekute läbiviimine)
  • tehase layout-haldust
  • ettevõtte erinevate infosüsteemi seoste kaardistamist

Ootused kandidaadile

  • omad vastava tootmiskorralduse alast haridust ja/või töökogemust

  • Sul on hea tehniline taiplikkus

  • valdad heal tasemel eesti ja inglise keelt ning suhtlustasandil vene keelt

  • tunned LEAN-tootmise põhimõtteid

  • Sul on väga hea exceli ja AutoCad tarkvara kasutamise oskus (kasuks tuleb VBA oskus)

  • väärtuslikku töökogemust rahvusvahelises ettevõttes ning kaasaegseid töötingimusi
  • võimalust osaleda uute tootmisseadete juurutamise protsessis
  • uue töötaja sisseelamisprogrammi, toredaid üritusi ja toetusi sportimiseks
  • konkurentsivõimelist töötasu koos motiveeriva boonussüsteemiga

Töökoht asub Lehmja külas, Rae vallas.

Küsi lisateavet telefonil 5058184.

CV Keskuse värbamiskonsultant Janar Eenlo

Tööpakkumise number
#741724

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. detsember 2021
Kuulutus sisestati:
5. november 2021

CV Keskuse klient AS Hilding Anders Baltic on osa Hilding Anders Grupist, mis on üks suuremaid voodite tootjaid Euroopas. AS Hilding Anders Baltic toodab madratseid ja madratsikatteid ning firmas töötab ligi 300 inimest. Ettevõtte kaubamärgiks Baltikumis on Sleepwell. Rohem teavet ettevõtte kohta: www.sleepwellbed.com

Vaata rohkem