Värsked tööpakkumised

Tootmisosakonna assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 240512

Tööpakkumise number

240512

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi tootmisosakonna assistenti, kelle peamisteks tööülesanneteks on spoonisärkide koostamise osakonna tootmis- ja laoinfo haldamine ning kontoritöö korraldamine, sealhulgas andmete sisestamine ja analüüs, suhtlemine klientidega, tootmisdokumentatsiooni ja tellimuste vormistamine jms.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui oled positiivse ellusuhtumisega hea suhtleja ja meeskonnatöötaja ning osav arvutikasutaja. Edukaks kandideerimiseks peaksid olema võimeline suhtlema inglise ja vene keeles.

Omalt poolt pakume püsivat tööd rahvusvahelises kollektiivis, meeldivaid töökaaslasi ja väärilist töötasu ning võimalust anda oma panus meie toodangu jõudmiseks klientideni terves maailmas.

Lisainfo

Töökoht asub Kuusalu vallas Kupu külas.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
27. september 2011

OÜ Balti Spoon kuulub rahvusvahelise spoonitootja Möhring Group’i koosseisu. Meie tehases, mis asub Kuusalu vallas Kupu külas, töötab ligi 400 töötajat. Toodame treispooni, höövelspooni ning spoonisärke erinevatest Euroopa puuliikidest. 95% toodangust ekspordime. Meie klientideks on suurimad mööblitööstused, uste ja akende valmistajad, edasimüüjad ja muude valdkondade esindajad, kes kasutavad oma toodete valmistamiseks spooni.