Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #439301

TOOTMISOPERAATOR

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koolitame Sind operaatoriks!
Lainepapist pakendite tootmisliini töö korraldamine.
Liini seadistamine, opereerimine, kvaliteedi järgimine.

Ootused kandidaadile

* soov õppida ja areneda;
* meeskonna ja ettevõtte eesmärkide täitmissse panustamine (nt turvaline töökeskkond, pidev parendamine, timmitud tootmine, 5S)
* korrektsus ja kohusetunne;
* varajasem tootmistöö kogemus;
* tehniline taip;
* vähemalt keskharidus;
* soovitavalt tõstukitöö kogemus;
* tahe teha füüsilist tööd;

* Sinu ja Su meeskonna panusest täielikult sõltuvat boonust tootlikkuse, kvaliteedi ja meeskonnatöö eest;
* majanduslikku turvalisust (st ka korralikku palka);
* täpsele ning turvalisele töökorraldusele püüdlevat töökeskkonda;
* 30EUR kuus spordID kaudu sportimisvõimalusteks, töötajakindlustust, kaasaegseid olmetingimusi;
* kõiki tööks vajalikke vahendeid, sh iganädalaselt puhtaid tööriideid;
* võimalust ise oma töörahulolu suurendada (väärt mõtted viiakse alati ellu);
* tipptasemel rahvusvahelist organisatsioonikultuuri, kus hinnatakse Su panust;

Lisainfo

Tööpakkumise number
#439301

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
6. september 2016

Stora Enso Packaging AS tegeleb lainepapist pakendite tootmisega.
Asume Tänassilma tööstuspargis Pärnu mnt. Tallinna piiril Laagris.

Vaata rohkem