Värsked tööpakkumised

Tootmisoperaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 288052

Tööpakkumise number

288052

Töö kirjeldus

• Villimisliini töö jälgimine ja masinate seadistamine
• Pisemate remonttööde tegemine liiniseisakute ajal
• Seadmete pesu ja liinide hooldamine

Nõudmised kandidaadile

• Varasem töökogemus operaatori või seadistaja ametikohal
• Kasuks tuleb tehnikaalane haridus või selle omandamine
• Väga hea eesti keele oskus

• Huvitavat tööd rahvusvahelises toiduainetööstuse ettevõttes
• Sinu tööpanusele vastavat töötasu
• Kaasaegset ja ohutut töökeskkonda
• Võimalust oma oskusi arendada ja teadmisi laiendada
• Tasuta transport Tallinnast, Raplast ja Kohilast

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2012

Saku Õlletehases ootab Sind ees kaasaegne, kiiresti arenev ja innovaatiline ärikeskkond. Me kuulume Carlsberg Groupi liikmena õlletootjate kõrgliigasse, töötame maailmaklassi brändidega, müüme värskendavaid kogemusi, suurepäraseid maitsehetki ning head seltskonda. Me arvame, et õigete inimeste leidmine ja hoidmine on üks meie konkurentsieeliseid. Me tahame olla parimad ning meie juures töötavad eesmärkidele pühendunud inimesed, kelle jaoks ükski väljakutse pole võimatu, kes naudivad võitmist ja meeskonnatööd. Sulle pakume võimaluse õppida, areneda ja saada oma ala parimaks. Sinu ees on uks valla Carlsberg Groupi kontserni ning Sa saad lasta oma annetel särada.