Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #719719

TOOTMISMEISTER

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Metallkonstruktsioonide tootmisprotsessi efektiivne korraldamine, tööjooniste tootmiseks ettevalmistamine ja tootmiseks vajalikke materjalide planeerimine ning tellimine. Tegeled tootmise järelvalve- ja toodangu kvaliteedi kontrollimisega. Jälgid igapäevaselt tootmisplaani täitmist ja tegeled tootmistööliste pädevuse hindamise ning koolitamisega. Samuti kuulub sinu vastusalasse töötajate tööohutusalane juhendamine ja töö- ning tuleohutuse tagamine.

Ootused kandidaadile

  • Sul on tehniline haridus

  • oled töötanud metallitööstuse valdkonnas

  • oskad käsitleda erinevaid metallitööseadmeid

  • tunned materjale ja tootmistehnoloogiaid

  • oled hea juht ja organiseerija

  • oled iseseisev ja täpne

  • räägid heal tasemel eesti ja vene keelt (kasuks tuleb inglise või soome keele oskus suhtlustasemel)

  • valdad CAD-projekteerimistarkvara

Sul on hea võimalus töötada rahvusvahelises ettevõttes, mis pakub Sulle meeldivat ja toetavat kollektiivi, tööks vajalikku väljaõpet, huvitavat tööd ja arenemisvõimalusi.

Töö toimub esmaspäevast reedeni ühes vahetuses 8:00 – 16:30

Kui pakkumine tundub huvitav, siis kandideeri läbi CV Keskuse portaali. Lisainfot küsi julgelt telefoni teel 525 7780, värbamiskonsultant Kristiina Jürisoo.

Tööpakkumise number
#719719

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. august 2021
Kuulutus sisestati:
30. juuli 2021

CV Keskuse klient NTM Baltic OÜ on 70-aastasele Soome ettevõttele NTM OY kuuluv äriühing, mis tegeleb metallkonstruktsioonide valmistamisega. Lisaks eelnevale tegeleb ettevõte NTM kontserni toodete: prügipakkijate, veokite pealisehitiste ja haagiste müügi- ning hooldusega Eestis. NTM Balticule on omistatud AA krediidireiting. NTM OY on Skandinaavia veotranspordi pealisehitiste juhtiv tootja, mille tütarfirmad peale Eesti asuvad veel Rootsis, Suurbritannias, Leedus, Poolas, Saksamaal ja Venemaal ning partnerid Lätis, Taanis, Norras, Austrias, ja Hollandis.
Rohkem infot www.ntmbaltic.ee; www.ntm.fi

Vaata rohkem