Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #667430
Veebipõhine värbamine

TOOTMISMEISTER Haljalasse

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa

Asukoht: Lääne-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 10. september 2020
Kuulutus aegub:21. september 2020

Töö kirjeldus

Me pakume Sulle arenguvõimalust ja  praktilist kogemust  Eesti ühe suurima ja innovatiivsema pehmemööbli tootja juures.

Meistri tööülesanded:

  • Oma vahetuse meeskonna ja tootmisprotsessi juhtimine järgides jooksvalt tootmisplaani
  • Kvaliteedijuhtimine oma vastutusalas
  • „Pudelikaelte“ kõrvaldamine kiiresti ja parimal võimalikul viisil
  • Lean“ põhimõtete ja tehnikate juurutamine ja elluviimine
  • Tootmise arendus- ja parendustegevused oma vastutusalas

Ootused kandidaadile

Oled meie juurde oodatud , kui Sa …

  • Oskad inimesi juhtida ja toetada, kiita ja innustada
  • Omad varasemat vähemalt 3 aastast inimeste- ja tootmisprotsesside juhtimise kogemust
  • Oled hea organiseerija ja kolleegidega hea meeskonnamängija
  • Oled aus, töökas ja kohusetundlik
  • Omad head eesti keele oskust nii kõnes kui kirjas, vene ja inglise keele oskus tulevad kasuks

Töö asukoht: Rakvere mnt 23A, Haljala alevik, Lääne- Virumaa.

Tööaeg kahes vahetuses, hommikune vahetus 6.00- 14.30, õhtune 14.30- 23.00, pakume tasuta transporti erinevatel suundadel.

Kui Sa väärtustad töötahet ning soovid anda oma panuse rahvusvahelise ettevõtte arengusse, siis see on Sinu võimalus!

Tööpakkumise number
#667430

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. september 2020
Kuulutus sisestati:
10. september 2020

1997.a. loodud Bellus Furniture toodangut müüvad üle 600 edasimüüja Euroopas. Bellus esindab uut Skandinaavia stiili ja ettevõtte portfellis on täna üle 200 diivani ja voodi. Bellusel on töötajaid 8 riigis, nendest Eesti kolme tootmisüksuse ja kahe kontori peale kokku ligi 220 inimest.

Vaata rohkem