Tootmisliini viimistleja (vahetustega töö) / Производственный работник (работа по сменам)

KRAH PIPES OÜ
Alates 1350 €/kuus Bruto
Krah Pipes OÜ on Rae vallas tegutsev ettevõte, mis toodab suure läbimõõduga plasttorusid. Samuti kuuluvad ettevõtte toodete hulka kaevud, mahutid, pumplad ja mitmesugused plastist eritooted. Paindlik Krah'i tehnoloogia võimaldab kujundada ja toota iga toru täpselt sellise nagu konkreetne projekt või selle üksikosa seda nõuab.

Töö kirjeldus

  • torude tootmisprotsessis osalemine tootmisliinil;
  • tootmisprotsessi koordineerimine;
  • plastist torude läbimõõduga 500-3000 mm freesimine, viimistlemine, kaalumine, plastikeevitus, mõõdistuste tegemine.

  • участие в процессе производства труб на производственной линии;
  • координация производственного процесса;
  • фрезерование, обработка, взвешивание, сварка пластиковых труб диаметром 500-3000 мм.

Ootused kandidaadile

  • kohusetundlikkus
  • probleemide lahendamise oskus
  • paindlikkus/kohanemisvõime
  • meeskonnatöö oskused
  • täpsus ja õppimisvõime
  • vene keele oskus

Kasuks tuleb plastikeevituse alane töökogemus, tisleri või muu puidutöötlemisvaldkonna alane töökogemus ja isikliku auto olemasolu.

  • добросовестность
  • умение решать проблемы
  • адаптивность
  • навык работы в команде
  • аккуратность и способность к обучению
  • знание русского языка

Профессиональный опыт сварки пластмасс, столярных или других работ в сфере деревообработки, а также наличие личного автомобиля будет преимуществом.

  • kaasaegseid töövahendeid, tööriideid ja keskkonda (töötamine siseruumides, saun)
  • pikaajalist töösuhet
  • kohapealset väljaõpet
  • puhast tööd
  • arenemisvõimalusi
  • toredaid ühisüritusi ja sporditoetust
  • värskeid puuvilju
  • +10% põhipalgale vahetuses töötamisel

Tööaeg: 2 päevast vahetust (08:00-20:00), 2 öist vahetust (20:00-08:00) ja 4 päeva vaba

  • современные инструменты, рабочая одежда и окружающая среда (работа в помещении, баня)
  • долгосрочные трудовые отношения
  • обучение на месте
  • чистая работа
  • возможности развития
  • совместные мероприятия и спортивная компенсация
  • свежие фрукты
  • +10% к основной зарплате за работу по сменам

График: 2 дневных смены (08:00-20:00), 2 ночных смены (20:00-08:00) и 4 выходных