Tootmisliini operaator
Tööpakkumise number #813369

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Tootmisliini häireteta töö tagamine ja toodangule esitatavatest kvaliteedinõuetest kinnipidamine

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima kohusetundlikke ja töökaid mehi ja naisi, kes oleks valmis
graafikuga tööks (12 tunnised vahetused sh. öised vahetused)

Ettevõte pakub

  • Bussitransporti, vajadusel transpordikulude hüvitamist;

  • 13.palka;

  • Sooja ja puhast töökeskkonda 2016.aastal valminud tootmishoones;
  • Võimalust kasutada massaaži, taastusravi või endale sobivat sportimisviisi ettevõtte kulul;
  • Võimalust kasutada ettevõtte poolt pakutavat kohapealset toitlustust (lõuna osaliselt kompenseeritud, öisel ajal supp tasuta, 24/7 kasutamiseks toiduautomaat);
  • Võimalust kasutada ettevõtte koostööpartnerite poolt pakutavaid soodustusi;
  • Võimalust puhata alati kaks nädalat suvel ning ühe nädala jõulude ajal.

Tööpakkumise number
#813369

Info

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline või vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
14. september 2022
Tootmisliini operaator Tootmisliini operaator

Kohila Vineer OÜ

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
KLAASIVORMIMISMASINA OPERAATOR O-I ESTONIA AS
1600 - 2300 €/kuus
KLAASIVORMIMISMASINA OPERAATOR O-I ESTONIA AS • Raplamaa
Raplamaa
4 näd. tagasi
Підходить і для українців
TOOTMISTÖÖTAJA (PANNKOOKIDE KÜPSETAJA JA PAKKIJA; WRAPPIDE JA VÕILEIBADE VALMISTAJA; SALATITE VALMISTAJA) Saarioinen Eesti OÜ
900 - 1200 €/kuus
3 päeva jäänud
TOOTMISTÖÖTAJA (PANNKOOKIDE KÜPSETAJA JA PAKKIJA; WRAPPIDE JA VÕILEIBADE VALMISTAJA; SALATITE VALMISTAJA) Saarioinen Eesti OÜ • Raplamaa
Raplamaa
METALLTOODETE VÄRVIJA Rapla Metall
METALLTOODETE VÄRVIJA Rapla Metall • Raplamaa
Raplamaa
VIP 5
KORISTAJA Kohila Vineer OÜ
5
KORISTAJA Kohila Vineer OÜ • Raplamaa
Raplamaa
2 näd. tagasi
KONTROLLER-KOMPLEKTEERIJA Saku Õlletehase AS
1100 - 1290 €/kuus
KONTROLLER-KOMPLEKTEERIJA Saku Õlletehase AS • Raplamaa
Raplamaa
Vaatan kõiki