Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #375032

TOOTMISJUHT/AGRONOOM

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- puukooli töö korraldamine
- kõik puukoolis tehtavad tööd
- taimede ostmine
- väetiste, kemikaalide ostmine

Ootused kandidaadile

- vastav erialane kõrg- või keskeriharidus
- eelnev töökogemus valdkonnas
- inglise keele oskus suhtlustasandil
- valmisolek vastutada töö tulemuste eest

Ettevõte pakub

- korralikku palka
- tööaeg on E-R 8.00 - 17.00, + üks laupäev kuus
- arenguvõimalusi

Lisainfo

Puukool asub Väänas, suurusega ca 8 ha. Võib sobida ka perele, kui on valmidus lähedale kolida. CV-s palun näidata palgasoov.Ühendust võtame sobivate kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#375032