Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #625435

Abitööline

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Detailide riputamine värviliinile, puhastamine ja komplekteerimine;

Ootused kandidaadile

* Tehniline taip ja õppimistahe;
* Tehnoloogilise protsessi järgimine;

Ettevõte pakub

* Väljaõpet kohapeal;

Tööpakkumise number
#625435

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2019
Kuulutus sisestati:
1. november 2019

Pro Keevitustööde ajalugu ulatub 2007 aastasse, meie oskuslik kollektiiv teostab erineva keerukusega metallitöid – laohoonete teraskonstruktsioonide loomisest hüdrosilindrite valmistamiseni. Oleme sertifitseeritud teraskonstruktsioonide tootja vastavalt standardile EN 1090-1, võimaldades valmistada tooteid kuni teostusklassini EXC2 ning lisada CE-märgist.

Vaata rohkem

Abitööline