Tööpakkumise number

628985

Töö kirjeldus

Tööülesanded

  • Tootmisprogrammi juurutamine
  • Personali töökorralduse juhtimine
  • Tootmise planeerimine
  • Tööprotsesside optimeerimine

Nõudmised kandidaadile

  • Kõrgharidus
  • Hea suhtlemis-ja läbirääkimisoskus
  • Oled hea detailidesse süveneja ja tulemustele orienteeritud
  • Hea pingetaluvusega
  • Oled aktiivne ja suudad töötada iseseisvalt

Kasuks tuleb
  • Puidutööstuse kogemus
  • Tootmisjuhtimise kogemus

Ettevõte pakub

  • Väikest ja sõbralikku töökollektiivi
  • Iseseisvat ja huvitavat tööd
  • Motiveerivat töötasu ja tulemustest sõltuvaid boonuseid
  • Valdkondlikke koolitusi
  • Igakuist sporditoetust

Lisainfo

  • Huvi korral võta ühendust esimesel võimalusel saates oma CV tonu(at)uksekaubamaja.ee.
Tööaeg E-R 08:00 - 17:00.

Põltsamaa Uksetehas OÜ asukoht Kooli tee 21, Lustivere.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
24. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
25. november 2019
Soovin kandideerida

Tootmisjuht

PÕLTSAMAA UKSETEHAS OÜ

Põltsamaa Uksetehas OÜ näol on tegemist pereettevõttega, mis on Eesti turul tegutsenud alates 2005. Täna pakume me oma Tallinna ja Tartu müügisalongide kaudu puidust välis- ning siseuksi. Anname hetkeseisuga tööd rohkem kui 14 inimesele. Meie klientideks on nii eraisikud, kui ka väiksemad ja suuremad ehitusettevõtted Eestis.

Oleme täna kiires ja põnevas kasvufaasis ning otsime oma meeskonda tootmisjuhti. Kui Sinu jaoks on oluline eneseteostus, arenguvõimalused ja olla osa millestki põnevast, siis ootame Sind liituma meie meeskonnaga, et üheskoos kasvada eelistatuimaks uste tootjaks Eestis.

Avan ettevõtte profiili