Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #437095

TOOTMISJUHT

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootmisjuhi peamised tööülesanded on:
* tootmise igapäevatöö juhtimine, planeerimine, kontroll ja täiendamine;
* tootmisplaanide koostamine ja täitmise jälgimine;
* tootmistööliste juhtimine ja vajadusel värbamine;
* tootmise protsesside efektiivsuse mõõtmine, eelarvestamine ja parendamine;
* tootmiskannete teostamine BUUM laohaldusprogrammis;
* töökeskkonna voliniku ülesannete täitmine.

Ootused kandidaadile

* Inimeste ja arvudega töötamise kogemust ja soovi;
* positiivset suhtumist, analüütilist mõtlemist ja kiiret otsustusvõimet;
* head tekstitöötluse ja tabelarvutusprogrammide kasutamise oskust;
* head analüüsivõimet;
* pingetaluvust ja korrektsust;
* eesti ja vene keele oskust.

Ettevõte pakub

*huvitavat ja stabiilset tööd
*brutopalka alates 1000 eurost.

Tööpakkumise number
#437095

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. september 2016
Kuulutus sisestati:
22. august 2016

AS Maris Gilden on Eesti ettevõte aastast 1994, mille tegevusalaks on kondiitritoodete, küpsiste, präänikute, magusate ja soolaste näkside tootmine ja müük.

Vaata rohkem

TOOTMISJUHT