Värsked tööpakkumised

Tootmisjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 288302

Tööpakkumise number

288302

Töö kirjeldus

• Osakonna tootmisprotsessi planeerimine, haldamine ja arendamine;
• tootmisprotsessi efektiivne juhtimine ja tootmisplaani järgimine;
• sisseostu tegevuse ja sisemise logistika korraldamine;
• uute tehnoloogiate juurutamine;
• tööplaanide koostamine;
• toodete kvaliteedi tagamine;
• hästi toimiva meeskonnatöö tagamine.

Nõudmised kandidaadile

• Meeskonna juhtimise ja motiveerimise kogemus, soovitavalt rahvusvahelises ettevõttes;
• eelnev tootmistöö korraldamise kogemus;
• hea analüütilise mõtlemise oskus;
• väga hea suhtlemis-ja läbirääkimisoskus;
• väga hea arvuti kasutamise oskus;
• väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas, vene kõnekeele oskus;
• kõrgharidus.

Ettevõte pakub

• Vaheldusrikast tööd arenevas ettevõttes;
• head erialast väljakutset ja arenguvõimalusi;
• motiveerivat palgasüsteemi ning häid töötingimusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
12. november 2012
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2012

Logistika Pluss OÜ on suurim laopidaja Eestis, kes pakub erinevaid logistikateenuseid rahvusvahelistele tööstuselektroonika suurkontsernidele, toidu-, alkoholi- ja esmatarbekaupade tootjatele ning maaletoojatele.

Põhiteenusteks on kaupade vastuvõtmine, -hoiustamine, -tellimuste komplekteerimine ja -transporditeenus üle Eesti ning lisandväärtuse andmine kaupadele. Lisaks pakume aktsiisilao-, tollilao- ja tolliterminaliteenuseid ning tollimaakleriteenust. Oma tootmisklientidele pakume monteerimise, kvaliteedikontrolli ja pakkimise teenuseid. Vajadusel seome kliendi süsteemi oma majandustarkavaraga.

Seoses ettevõtte kasvu ja arenguga otsime oma töökasse meeskonda analüüsivõimelist, tulemustele orienteeritud ja aktiivset töötajat.