Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #668466

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 18. september 2020
Kuulutus aegub: 2. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda TOOTMISJUHTI kelle peamiseks ülesandeks on tootmisüksuse töö efektiivne juhtimine

Tootmisjuht:

  • koordineerib ja juhib tõhusalt tootmisprotsesse, kehtestab mõõdikud ja eesmärgid, analüüsib tulemusi ja viib ellu parendustegevusi;
  • korraldab tootmist võimalikult kuluefektiivselt ja optimaalsel;
  • juhib tootmise materjali ja informatsioonivooge;
  • algatab ja juhib arendusprojekte;
  • juhib tootmisosakonda.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind, kui Sa:

  • omad vähemalt 3-aastast töökogemust tootmisjuhina, kasuks tuleb erialane haridus;
  • tunned tootmisprotsesse ning -tehnoloogiaid;
  • oled väga hea arvutikasutamise oskusega ning omad majandustarkvaraga töötamise kogemust;
  • suhtled nii kõnes- kui kirjas eesti ja inglise keeles;
  • oled kohusetundlik, initsiatiivikas, süsteemne ning tulemustele orienteeritud;
  • oled väga heade suhtlemis-, meeskonna- ja koostöö oskustega;
  • oskad seada prioriteete, olla eestvedaja ja hea kaasaja.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • mitmekesist ja põnevat tööd;
  • võimalusi eneseteostuseks rahvusvahelises ettevõttes;
  • konkurentsivõimelist töötasu ning häid töötingimusi;
  • sõbralikku ja kokkuhoidvat meeskonda.

Tööpakkumise number
#668466

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
18. september 2020

Wendre on Euroopa üks suurimaid vooditekstiilide tootjaid, kelle põhitegevuseks on tekkide, patjade, voodite ja madratsite tootmine ja eksport, tänu millele saavad lõõgastavalt magada kümned miljonid inimesed enam kui 40s riigis üle maailma.
Meie tootmisüksustes töötab kokku üle 900 inimese.

Jätkusuutliku Ettevõtluse Indeks

Vaata rohkem

Tootmisjuht