Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #697400

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tootmisplaani täitmise tagamine juhtides parimal moel olemasolevaid ressursse (materjalid, inimressurss, tehnika)

  • tootmisprotsessi jälgimine, kontroll ja arendamine

  • erinevate osakondade vahelise koostöö tagamine

  • tootmisprotsessi kvaliteedistandardite järgimine

  • ohutu töökeskkonna tagamine tootmises

  • töödistsipliini järgimise kontroll

Ootused kandidaadile

  • pikaajalist metallitootmises töötamise kogemust

  • tootmise tööprotsesside ja inimeste juhtimise kogemust

  • suhtlemis- ja enesekehtestamisoskust, juhiomadusi, organiseerimisvõimet

  • head eesti ja vene keele oskust

  • tehnilist haridust (soovituslik)

Ettevõte pakub

  • juhtimiskogemust tootmisettevõttes
  • töökohta Lääne-Virumaal, Kundas
  • arenemis- ja karjäärivõimalusi
  • huvitavat töökeskkonda
  • korralikku palka ja ametiautot
  • positiivset ja asjalikku tööõhkkonda
  • tööks vajalikku täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#697400

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. mai 2021
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2021

Country Oü toodab tõstukiga metsahaagised ja väikeklassi metsaväljaveo traktoreid. Meie toodetega saab tutvuda www.country.ee ja www.kinetic.ee kodulehtedel. Meie tootmises toimub alates tehnika projekteerimisest ja tootmisest kuni toodete müümisest erinevate maade importijatele. Oleme ühtehoidev väikeetettevõtte kuhu on alati uued pädevad töötajad oodatud.

Vaata rohkem

Tootmisjuht