Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194124

Tootmisjuht-konstruktor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootmistegevuse operatiivne juhtimine
Tootmistegevuseks vajamineva tööjõuressursi planeerimine
Toodete kvaliteedi kontroll ja tähtaegadest kinnipidamine
Toodete konstruktsioonijooniste koostamine

Nõudmised kandidaadile

Kõrgharidus
Vähemalt 5-aastane töökogemus tootmisjuhina (soovitavalt tööstustootmise või reklaami valdkonnas)
Väga hea eesti keel, hea inglise keel ja vene keel suhtluskeelena
Üldiste arvutiprogrammide oskus, sealhulgas väga hea AutoCadi või Solid Worksi või Solid Edge keskkonnas konstrueerimise oskus
Tootmisettevõtte kulustruktuuride tundmine
Kiire reageerimisvõime ja hea pingetaluvus
Kohusetundlikkus ja täpsus
Süsteemsus oma töö korraldamises
Valmisolek ületunnitööks
Autojuhiluba

Pakume mitmekesist ja põnevat tööd nii masstoodete kui eritoodete valdkonnas
Head meeskonda
Huvitavat, keerulist ja loomingulist tööd
Isiklikku arengut firmas
Kiirelt arenevat organisatsiooni
Konkurentsivõimelist töötasu
Stabiilset ja perspektiivikat töökohta

Tööpakkumise number
#194124

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. mai 2010
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2010

AdFactory on reklaamotstarbeliste eri- ja valguslahenduste tootja.
Viime ellu reklaami-, disaini-, ja arhitektuuribüroode poolt väljatöötatud erilahendusi toodete/teenuste atraktiivsemaks muutmiseks.

Vaata rohkem