Värsked tööpakkumised

Tootmisjuht

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 213649

Tööpakkumise number

213649

Töö kirjeldus

Otsime tootmise-kvaliteedi juhti kuumtsinkimistehasesse Kiiul Kuusalu vallas.

Töö kirjeldus:
- tootmisprotsessi igapäevane juhtimine
- tootmise planeerimine
- kvaliteedi juhtimissüsteemi järgimine ja arendamine.
- materjalide tellimine
- kliendiga suhtlemine

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:
- metallialane töökogemus
- juhtimiskogemus
- arvuti kasutamise oskus
- soovitav inglise, soome ja vene keele oskus kõne tasemel.
- vähemalt kesk-eriharidus

Ettevõte pakub

Pakume:
- sõiduauto kompensatsiooni või isikliku auto puudumisel....
- ametiautot tööalaseks kasutamiseks
- mobiiltelefoni tööalaseks kasutamiseks
- arvutit tööalaseks kasutamiseks
- lisatasu heade töötulemuste eest
- erialast koolitust

Lisainfo

Tootmis-ja kvaliteedijuht allub juhatuse liikmele, arendusjuhile ja müügijuhile

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2010

Galv-Est on uus, Kiiusse rajatav ja kaasaegsel tehnoloogial põhinev kuumtsinkimistehas.

2004. aastal alustas tootmistegevust Baltimaade võimsaim ja moodsaim kuumtsinkimistehas AS Galv-Est. Nüüdsest on ka Eestis võimalus nii suuregabariidiliste ja keeruliste teraskonstruktsioonide kui ka väiksemate ja lihtsamate toodete kvaliteetseks kompleksseks kuumtsinkimiseks.