Tootmisjuht
Tööpakkumise number #780541

Tootmisjuht

9
AR Packaging Estonia AS
Tabasalu, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

AR Packaging  Estonia AS  tootmisjuhi ülesandeks saab olema tootmise efektiivne juhtimine, kulude analüüsimine, tootmisprotsesside ja inimeste juhtimine, toodete kvaliteedi jälgimine, aruandluse koostamine, tootlikkuse ja efektiivsuse jälgimine ning tööjõu vajaduse planeerimine ja tööajaarvestus.

Ootused kandidaadile

Töö eeldab eelnevat tootmisettevõttes töötamise kogemust (sh kogemust kogu tootmise või tootmisüksuse juhtimises), iseseisvust, koostöövalmidust, kohusetundlikkust ning suurepärast suhtlemisoskust. Tööks on vajalik hea eesti ja inglise keele ning suhtlustasandil vene keele oskus.

Soovime, et Sa oleksid otsuste vastuvõtja, motiveerija ning oma tööülesannete täitmisel iseseisev ja konkreetne.

Ettevõte pakub Sulle head motivatsioonipaketti, stabiilset tööd, kus saad oma oskusi arendada ja tegeleda inimeste ja protsesside juhtimisega.

Tundub huvitav? Anna endast märku saates CV läbi CV Keskuse !

Rohkem infot jagabt Raul Rumm(57704780 )

Tööpakkumise number
#780541

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. mai 2022
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2022
Tootmisjuht Tootmisjuht

Eesti suurim kartongpakendite tootja AR Packaging Estonia AS on Tabasalus tegutsev, valdavalt toiduainetööstustele suunatud, kartongpakendite valmistaja. Kuulume "Graphic Packaging International" gruppi mille peakontor asub USA-s ja ettevõte on üks maailma juhtivaid pakendamissektorisse kuuluv ettevõte. Graphic Packaging International on esindatud enam kui 70 kohas, Põhja- ja Lõuna-Ameerikas, Euroopas, Austraalias ja Uus-Meremaal kus tegeletakse tootmise-, töötlemise-, müügi ja muude antud sektori turul pakutavate teenustega..

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
TOOTMISOSAKONNA JUHT Saku Metall AS
TOOTMISOSAKONNA JUHT Saku Metall AS • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
TOOTMISJUHT M-Partner HR OÜ
TOOTMISJUHT M-Partner HR OÜ • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
TOOTMISÜKSUSE JUHT Norma AS
5 päeva jäänud
TOOTMISÜKSUSE JUHT Norma AS • Tallinn
Tallinn
4 näd. tagasi
PAINUTUSOSAKONNA GRUPIJUHT AS Harju Elekter Teletehnika
2 päeva jäänud
PAINUTUSOSAKONNA GRUPIJUHT AS Harju Elekter Teletehnika • Harjumaa
Harjumaa
TOOTMISMEISTER Norma AS
TOOTMISMEISTER Norma AS • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki
Tootmisjuht
Tootmisjuht