2023-08-23 14:48:55

Tootmisinsener (NPI insener)

CVKeskus.ee klient
Rahvusvaheline ettevõte Ensto Building Systems toodab elektri- ja valgustuslahendusi hoonetele, tööstustele, liiklustaristule ja merendussektorile. Eestis on kaks tehast- nutikaid elektrilahendusi tootev Keila tehas, kus valmistatakse ka elektriautode laadijaid ja elektriradiaatoreid, ning Paide tehas kus toodetakse valgusteid.

Töö kirjeldus

Tootmisinsenerina ootame Sinult toodete struktuuride korrashoiu tagamist, et tootmine saaks alustada tootmisplaani kohaselt tootmist; uue toote ja juba olemasoleva toote muutmisega seotud vajalike juhendite tegemist, rakiste ja töövahendite väljatöötamist ja projekteerimist; tootmisele kuluva aja regulaarset mõõtmist ning erinevate andmete ja tootestruktuuride sisestamist ERP süsteemi; töötajate tehnilist nõustamist ja koolitamist, et tagada kvaliteetne toodang; töökohtade, töökorralduse ja protsesside arendamist ja pidevat parendamist.

Ootused kandidaadile

  • omad tehnilist kõrgharidust eelistatult mehhatroonikas;
  • Sul on üldteadmised elektrotehnikast ja automaatikast;
  • oled avatud, hea koostöö ja suhtlemisoskusega;
  • omad planeerimis- ja analüüsivõimet, oled täpne ja korrektne;
  • oled kokku puutunud LEAN metoodikaga.

 

Eeldame eelnevat töökogemust tootmisettevõttes, heal tasemel tehnilist eesti ja inglise keele oskust ning arvuti kasutamise ja joonestamise oskust (MS Office, CAD programmid, ERP ).

 

Kasuks tuleb kogemus SolidWorksiga töötamisel.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle huvitavat tööd rahvusvahelises tiimis; toetavaid ja sõbralikke kolleege; arenemise ja arendamise võimalust; sportimise toetust ja muid soodustusi vastavalt töötatud ajale.