TOOTMISE TRÜKIOPERAATOR TABASALUS
Tööpakkumise number #815456

1
Greiner Packaging AS
Tabasalu, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • plastiktopside offsettrükk;

  • trükimasinate seadistamine;

  • toodangu kvaliteedikontroll;

  • valmistoodangu pakendamine.

Ootused kandidaadile

  • sul on eelnev töökogemus trükivaldkonnas;

  • oled tehniliselt taiplik;

  • sul on eelnev töökogemus tootmisliinidel või -seadmetel;

  • oled tööülesannete täitmisel kohusetundlik, täpne ja kiire;

  • sulle meeldib meeskonnatöö ja oled koostööle orienteeritud.

Ettevõte pakub

  • tööalast väljaõpet ja koolitusi;
  • kaasaegset töökeskkonda;
  • motiveerivat palgasüsteemi;
  • tasustatud lõunapausi;
  • tasuta transporti (Estonia peatus – Kristiine - Mustamäe – Õismäe – Tabasalu – Greineri tehas).

Lisainfo:

  • töö toimub vahetustega: 2 päeva (8:00-20.00), 2 ööd (20.00-8.00) ja 4 vaba päeva.

Tööpakkumise number
#815456

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
23. september 2022
TOOTMISE TRÜKIOPERAATOR TABASALUS TOOTMISE TRÜKIOPERAATOR TABASALUS

Greiner Packaging AS kuulub sajandipikkuste traditsioonidega Austria perekontsernile, mille peamine tegevusvaldkond on mitmesuguste plasttoodete ja -vahtude tootmine. Eesti ettevõte kuulub kontserni plastikpakendite toomisega tegelevasse harusse, mis on üks Euroopa juhtivaid pakenditootjaid. Greiner Packaging harus on üle 34 tootmisüksuse erinevates Euroopa riikides.

Greiner Packaging AS on kontserni tütarettevõte Eestis, mis toodab plastpakendeid põhiliselt toiduainete- ja keemiatööstuse tarbeks ning turustab neid Balti riikides ja Skandinaavias. Ettevõtte tootmisüksuse ja kontor asuvad Tabasalus, kus töötab ligi 145 inimest.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1
nädal tagasi
TOOTMISTÖÖTAJA Ramirent Modular Factory AS
1
TOOTMISTÖÖTAJA Ramirent Modular Factory AS • Harjumaa
Harjumaa
5 p. tagasi
TOOTMISTÖÖLINE METALLITSEHHI ASULA OÜ
1800 - 2300 €/kuus
5 p. tagasi
TOOTMISTÖÖLINE METALLITSEHHI ASULA OÜ • Harjumaa
Saue
TOOTMISE LIHTTÖÖLINE Estonian Minerals OÜ
3 päeva jäänud
TOOTMISE LIHTTÖÖLINE Estonian Minerals OÜ • Harjumaa
Rae
6 p. tagasi
Підходить і для українців
SEADMETE OPERAATOR Barona Eesti OÜ
6 p. tagasi
SEADMETE OPERAATOR Barona Eesti OÜ • Harjumaa
Jüri / Aruküla
6 p. tagasi
ARMATUURI PAINUTUSPINGI OPERAATOR / OПЕРАТОР АРМАТУРНОГО ГИБОЧНОГО СТАНКА Exmet Services OÜ
6 p. tagasi
ARMATUURI PAINUTUSPINGI OPERAATOR / OПЕРАТОР АРМАТУРНОГО ГИБОЧНОГО СТАНКА Exmet Services OÜ • Harjumaa
Kiili
Vaatan kõiki