Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #695278

TOOTMISE TÖÖDEJUHATAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

TBB fassaadide tootmise tehase igapäevane juhtimine sh:

  • Igapäevase tootmistöö organiseerimine ning jooksvate küsimuste lahendmine
  • Tootmisplaanide õigeaegse täitmise ja toodete kvaliteedi tagamine
  • Töötajate juhendamine ning õpetamine
  • Pidev tootlikkuse parendamine
  • Töökeskkonna turvalisuse ja korrasoleku tagamine
  • Materjalilao haldamine
  • Kauba vastuvõtt ja väljastamine
  • Vajadusel töö tõstukiga
  • Jooksvate küsimuste lahendamine tootmises

Ootused kandidaadile

  • Inimeste juhtimise ja juhendamise oskus

  • Initsiatiivikus ja soov areneda koos ettevõttega

  • Planeerimisoskus

  • Tehniline taiplikkus

  • Kahveltõstuki juhtimise oskus

  • Hea eesti keele oskus ja vene keele valdamine suhtlustasandil

  • Positiivne ning "teeme ära" suhtumine

  • Vajadusel ka ise töö tegemine

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat töötasu
  • Sõbralikku ning nooruslikku kollektiivi
  • Võimalust areneda koos ettevõttega
  • Võimalust areneda ettevõtte siseselt
  • Täiendkoolitusi
  • Eneseteostuse võimalust rahvusvaheliste projektide teostamise näol

Töökoht asub Mustamäel

Täpsem info meie referentside kohta www.lwab.se

Tööpakkumise number
#695278