2023-08-23 14:48:55

Tootmise robotseadmete operaator

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime Rääma tänava tootmisüksuse meeskonda

TOOTMISE ROBOTSEADMETE OPERAATORIT

kelle peamiseks ülesandeks on igapäevane tõrgeteta töö robotseadmetega ja kvaliteetse valmistoodangu tagamine vastavalt tellimustele

Operaator on:

  • väga hea tehnilise taibuga;
  • võimaline robotseadmetega tööliini seadistada ja hooldades hoida töökorras;
  • võimeline iseseivalt analüüsima tootmisliini tõrkeid;
  • otsustusvõimeline, süsteemne ja täpne oma töös;
  • hea suhtlemis- ja koostööoskusega.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui Sul on:

  • varasem töökogemus tootmises ja/või töötamine masinaoperaatorina, CNC-operaatorina;
  • hea arvutikasutamise oskus;
  • nii kõnes- kui kirjas eesti keele oskus, suhtlustasandil vene keele oskus ja kasuks tuleb inglise keele oskus;
  • hea pingetaluvus ja prioriteetide seadmise oskus;
  • valmisolek töötamiseks vahetustes (kl.06.00-14.30; 14.30-23.00);

kasuks tuleb teadmised automatiseerimisest ja tootmisprotsessidest.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • mitmekesist ja põnevat tööd;
  • kohapealset väljaõpet ja erialaseid koolitusi;
  • konkurentsivõimelist töötasu;
  • sõbralikku ja kokkuhoidvat meeskonda.